cosmosweet

Пошук косметики за складом


Пошук косметики за складом - швидкий та зручний спосіб знайти продукти, що містять певні інгредієнти. Просто введіть список інгредієнтів та отримайте альтернативні варіанти відповідно до ваших вимог. Завдяки цьому пошуку, ви зможете знайти косметику з потрібним складом, яка задовольнить ваші потреби та очікування.Покроковий Посібник

Скопіюйте/вставте інгредієнти:

склад косметичного засобу

Введіть або вставте список інгредієнтів у пошук. Ви можете отримати ці інгредієнти з етикеток продуктів, веб-сайту або інших джерел.

Натисніть кнопку «Пошук»:

пошук косметичних засобів за інгридієнтами

Після введення інгредієнтів натисніть кнопку 'Пошук', щоб побачити список продуктів, які містять вказані вами інгредієнти.

Перегляд результатів:

перевірка складу косметики

Ознайомтеся з початковим списком продуктів, щоб отримати загальне уявлення про доступні варіанти.

Застосуйте фільтри:

інформація про склад косметичного засобу

Використовуйте фільтри, такі як бренд, країна та категорія продуктів, щоб звузити результати пошуку.

Налаштуйте відображення:

аналіз складу косметичного засобу

Змініть кількість результатів, що відображаються на сторінці, та перемикайтеся між кількома сторінками, щоб дослідити продукти.

Дослідіть деталі:

інформація про склад косметики

Наведіть курсор на продукт, щоб виділити інгредієнти, які ви ввели, що спрощує їх виявлення в складі. Також буде відображено додаткову інформацію, таку як назва бренду, категорія, штрих-код та країна

Перейдіть на сторінку продукту:

розбір інгредієнтів косметичного засобу

Клацніть на продукт, щоб перейти на його спеціальну сторінку продукту, де ви зможете знайти повну інформацію, включаючи детальні описи, діаграми, рівні безпеки та інше.