cosmosweet

Політика повернення коштів

Оновлено 2023-04-14

Визначення та ключові терміни

Щоб якомога чіткіше пояснити речі в цій політиці повернення та повернення коштів, кожен раз, коли будь-які з цих термінів згадуються, вони строго визначаються як:

  • Компанія: коли в цій політиці згадується 'Компанія', 'ми', 'наші' або 'наша', це означає Cosmosweet, яка відповідає за вашу інформацію згідно з цією Політикою повернення та повернення коштів.
  • Клієнт: відноситься до компанії, організації або особи, яка підписується на використання сервісу Cosmosweet для управління відносинами зі споживачами або користувачами послуг.
  • Пристрій: будь-який пристрій, що підключений до Інтернету, такий як телефон, планшет, комп'ютер або будь-який інший пристрій, який можна використовувати для відвідування Cosmosweet та використання послуг.
  • Сервіс: відноситься до послуг, наданих Cosmosweet, як описано в відповідних умовах (якщо вони доступні) та на цій платформі.
  • Веб-сайт: сайт Cosmosweet, доступний за посиланням https://cosmosweet.com/
  • Ви: особа або сутність, яка зареєстрована в Cosmosweet для використання Послуг.

Політика повернення та повернення коштів

Дякуємо за покупки в Cosmosweet. Ми вдячні за те, що Вам подобається купувати речі, які ми створюємо. Ми також хочемо переконатися, що Ви маєте задовільний досвід, коли досліджуєте, оцінюєте та купуєте наші продукти.

Як і з будь-яким досвідом покупок, існують умови, які застосовуються до транзакцій в Cosmosweet. Ми будемо настільки стислими, наскільки дозволяють наші юристи. Головне, що потрібно пам'ятати, полягає в тому, що, роблячи замовлення або купуючи продукт в Cosmosweet, Ви погоджуєтесь з умовами, викладеними нижче, разом із Політикою конфіденційності Cosmosweet.

Якщо є якісь проблеми з продуктом / послугою, яку Ви купили, або якщо Ви не задоволені нею, у Вас є 2 тижні на повернення продукту / послуги і повернення грошей.

Якщо Ви бажаєте повернути продукт, то єдиним способом буде дотримання наступних правил:

Повернення грошей

Ми в Cosmosweet зобов'язуємось обслуговувати наших клієнтів найкращими продуктами. Кожен продукт, який Ви оберете, ретельно перевіряється на наявність дефектів та упаковується з максимальною обережністю. Ми робимо це, щоб Ви закохалися у наші продукти.

На жаль, іноді ми можемо не мати на складі продуктів, які Ви обрали, або можемо стикнутися з проблемами з нашим інвентарем та контролем якості. У таких випадках нам доведеться скасувати ваше замовлення. Ми повідомимо вас про це заздалегідь, щоб ви не зволікали зі своїм замовленням. Якщо Ви оплатили онлайн (не готівкою при доставці), то Вам буде повернуто кошти, як тільки наша команда підтвердить ваш запит.

Перш ніж обробляти замовлення, ми ретельно перевіряємо якість товару. Ми дбаємо про те, щоб продукт був упакований якнайкращим чином, щоб він не пошкодився під час транспортування. Зверніть увагу, що Cosmosweet не несе відповідальності за пошкодження, які виникають з причин, не залежних від нас, під час транспортування.

Ми перевіримо Ваш повернутий продукт, як тільки отримаємо його, і якщо він відповідає зазначеним вище вимогам, ми відшкодуємо Вам вартість покупки. Ваші гроші можуть зайняти декілька днів на обробку, але Вам буде повідомлено про отримання коштів.

Доставка

Cosmosweet не несе відповідальності за вартість повернення товару. Кожна доставка повинна бути оплачена клієнтом, навіть якщо товар спочатку був з доставкою безкоштовно, клієнт повинен оплатити доставку при поверненні товару.

Ваша згода

Використовуючи наш веб-сайт, реєструючись на обліковий запис або роблячи покупку, ви надаєте згоду на нашу Політику повернення та повернення коштів та погоджуєтесь з її умовами.

Зміни в нашій Політиці повернення та повернення коштів

Якщо ми оновимо, змінимо або внесемо будь-які зміни до цього документа, щоб вони точно відображали наш сервіс та політики. Якщо не передбачено інше законом, ці зміни будуть відображені тут. Якщо Ви продовжите використовувати Сервіс, Ви буде пов'язані оновленою Політикою повернення та повернення коштів. Якщо Ви не бажаєте погоджуватися з цією або будь-якою оновленою Політикою повернення та повернення коштів, Ви можете видалити свій обліковий запис.

Зв'яжіться з нами

Якщо з будь-якої причини Ви не повністю задоволені будь-яким товаром або послугою, яку ми надаємо, не соромтеся зв'язатися з нами, і ми обговоримо будь-які проблеми, з якими Ви стикаєтеся з нашим продуктом.